Yıllardan beri sektör içinde hizmet veren firmamız 1996 tarihinde Ordu ili Çatalpınar İlçesin`de kurulmuştur. 2005 yılından itibaren Silivri B.Çavuşlu `da imalata devam etmektedir.Bu yıl itibariyle Çorlu Yeni sanayiide granit ve mermer işleme tesislerinde hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız, referans listemizden de anlaşılacağı üzere; otel, tatil köyü, iş merkezleri, banka şubeleri ve kamu hizmet binalarının granit mermer uygulamalarını birinci sınıf işçilik kapasitesi ile yapmaktadır. Bu konuda uzman kadrosuyla yıllık 4000 m2 uygulama kapasitesine sahip olup her türlü projelerinizde bulunabilecek farklı cins granit ve mermer ürünlerini de istenilen ebat ve şekillerde temin ve imal edebilmekteyiz.
      Bunların yanısıra plaka ve ebatlı taş satışı, mutfak ve banyo tezgahı imalatları, mermer ve granit mobilya aksesuarları ile özel şekil siparişlerinizi de en üstün kalitede sizlere imal ve temin edebilmekteyiz.
Siz saygın müşterilerimize de profesyonel kadromuzla taahhütünüz altında bulunan projelerinizdeki granit  mermer ve çimston işlerinde hizmet vermekten gurur duyacağız.
Birlikte çalışmak temennisiyle işlerinizde başarılar diler sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.( 5455 Okunma )

Etiketler : mermer