HakkımızdaHakkımızda

Yıllardan beri sektör içinde hizmet veren firmamız 1996 tarihinde Ordu ili Çatalpınar İlçesinde kurulmuştur. 2005 yılından itibaren Silivri B.Çavuşlu `da imalata devam etmektedir. 2012 yılı itibariyle Çorlu Yeni Sanayiide iş sektörüne adım attık. Firmamız yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dünyanın her yerine taş satışımız var olmakla birlikte yurt içi olarak ülkenin her yerine taş satış ve imalatımız bulunmaktadır .

Firmamız, referans listemizden de anlaşılacağı üzere; otel, tatil köyü, iş merkezleri, banka şubeleri ve kamu hizmet binaları gibi mermer ile alakalı her türlü işlerde uygulamalarını birinci sınıf işçilik kapasitesi ile yapmaktadır. Bu konuda uzman kadrosuyla yıllık 50.000-100.000 m2 dahi uygulama kapasitesine sahip olup her türlü projelerinizde bulunabilecek farklı cins istenen malzeme ürünlerini de istenilen ebat ve şekillerde temin ve imal edebilmekteyiz.

Bunların yanı sıra plaka ve ebatlı taş satışı, mutfak ve banyo tezgahı imalatları, mermer ve granit mobilya aksesuarları ile özel şekil siparişlerinizi de en üstün kalitede sizlere imal ve temin edebilmekteyiz. Siz saygın müşterilerimize de profesyonel kadromuzla taahhüt altında bulunan projelerinizdeki Granit , Mermer, Qartz ve porselen işlerinde hizmet vermekten gurur duyacağız. Birlikte çalışmak temennisiyle işlerinizde başarılar diler sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamanın yanı sıra müşteri için yeni tasarımlar geliştirmek özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve Granit sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Ülkemizin bu sektörde gelişimine ön ayak olmak için çalışmalarımızda kalitemize dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Vizyonumuz;

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Firmamız bölgede Mermer ve Granit sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Referanslarımız